0 532 601 45 94
info@35tesisat.com
27 Mayıs 2017
KANALİZASYON ARIZA KONAK

Kanalizasyon Arıza

Kanalizasyon arıza çözümlerinde siz değerli müşterilerimize tıkanıklık sorunlarında etkili, ekonomik ve hızlı hizmet sunuyoruz. 35TESİSAT olarak hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden teknolojik ekipman kullanarak tuvalet, mutfak, banyo, lavabo ve diğer tüm tesisat işlerinizde günün her saati yanınızdayız.

Kanal tıkanıklıkların asıl sebebi ise bilinçsiz olarak kullanımından kaynaklıdır. Özellikle toplu yaşam alanları içerisinde olan apartmanlarda tuvalet giderlerine bırakılan ıslak mendil, ped ve diğer katı maddeler kanalizasyon arıza sorunlarını beraberinde getirir. Belirtmiş olduğumuz hususlara bağlı olarak lavabo, küvet gibi diğer gider alanlarına da zarar vermektedir. Kanalizasyon arıza işiniz olduğunda ne yapmanız gerekmektedir. Bunlardan dolayı da beklenmedik zamanlar içerisinde Günün her saati kesintisiz olarak hizmet sağlayan alt yapı şirketimiz bina içi ve bina dışında oluşan kanalizasyon sorunlarınızda problemlerinizi hızlı bir şekilde çözmek için çalışan profesyonel bir şirkettir.

Temel prensiplerimiz arasında hizmette dürüstlük, ekonomik bütçeler ile her kesime hizmet sunabilmek, marka odaklı düşünebilmek ve sürekli teknolojiye uyum sağlamaktır. Kanalizasyon arıza işlemlerinde günün her saati bizi arayabilirsiniz.

35TESİSAT olarak biz 7/24 Hizmetinizdeyiz.

 

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.