0 532 601 45 94
info@35tesisat.com
15 Temmuz 2016
SU KAÇAĞI BULMA İZMİR

 

 Su Kaçağı Tespiti  

 

Firmamıza ait olan özel cihazlar sayesinde ve sızıntılarından kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağı olan bölgede noktasal olarak tespit yapılıp, hasarın nerede olduğu kolay bir şekilde bulunmaktadır. Firmamız bünyesine ait olan akustik dinleme cihazı bilgisayar sistemi ile çalışıp, kesin sonuçlar vermektedir.Günümüzde tespit etmek  çok kolay! Özel geliştirilen bilgisayarlı sistemler sayesinde su kaçağı olan bölgeler tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazı ile herhangi bir bölgeye zarar vermeyip , kırma ve dökme işlemi olmadan tespitler yapılmaktadır.Akustik dinleme cihazının bir diğer adı da dedektörlü cihazlardır. Akustik Dinleme cihazı su kaçak tespitlerinde ve detektör sistemli olduğu için birçok alanda kullanılabilir. Bu cihazlar noktasal tespit yaptıkları için kesin tespit yapabilmektedir. Bu nedenle hiçbir hata işlemi olmadan evinize kesinlikle zarar vermeden iyi sonuçlar elde edebiliyoruz. Üstelik su kaçağını geniş alanlarda bile bulabilmekteyiz. Akustik dinleme cihazlarında bir kulaklık ve bir mikrofon bulunmaktadır. Bu cihazların tek bir dezavantajı bulunmaktadır. Bu da dış ortamlarından kaynaklanan gürültüden dolayı cihazın devre dışı olmasıdır. Öncelikle belirtmek isteriz ki akustik dinleme cihazını kullanmak bilgi ve tecrübe ister. Bu nedenle her tesisatçıyım diyen bu cihazı kullanamaz ve akustik dinleme cihazını her firma bilmemektedir. Sadece tecrübeli ve deneyimli firmalarda bulunan bu cihaz bizim firmamızda da mevcuttur. Yeni gelen elemanlarımıza da bu cihazın kullanımının eğitimi verilir ve böylelikle hiçbir hasar verilmez. Noktasal tespitler yapılır. Bazı su kaçaklarının gözle görülmesi mümkün değildir. Bu nedenle akustik dinleme cihazları zorunlu olarak kullanılır. Eğer cihaz kullanılmadan bu tespit yapılsaydı  birçok bölgeye zarar vermekle kalmayıp müşteride bu durumdan memnuniyetsiz olacaktır. Ayrıca çok masraf yapacağınızın bir göstergesidir. Sizde bizim gibi profesyonel bir firmayla çalışarak bu sorunlara dur diyebilirsiniz. Ani oluşan tesisat sorunlarında ve su kaçaklarından genellikle çevredeki tesisatçılar  çağrılmaktadır. Çevredeki tesisatçılar evinizdeki fayansları kırarak masraf açmakla kalmayıp etrafı yeterince kirletmektedir. Bizde bu soruna çözüm getirerek size kendi firmamız olan 35tesisat  firmasını öneriyoruz. Sizde bizim gibi profesyonel bir firmayla çalışarak kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedebilirsiniz.Akustik Dinleme cihazı su kaçak tespitlerinde ve detektör sistemli olduğu için birçok alanda kullanılabilir. Bu cihazlar noktasal tespit yaptıkları için kesin tespit yapabilmektedir. Bu nedenle hiçbir hata işlemi olmadan evinize kesinlikle zarar vermeden iyi sonuçlar elde edebiliyoruz.

 

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

35tesisat su kaçağı bulma, hizmetini profesyonel ustalarla tespit edip garantili şekilde onarıyoruz.  Su kaçağı tespit cihazı, su kaçağı arıza tespit, su sızıntısı tespiti. 35tesisat su kaçağı  tespitinde özel olarak geliştirilmiş sistemler kullanılmaktadır. Bu cihazlar akustik dinleme yapmakta, kaçağın yerini sesli ve görüntülü olarak tepkit etmektedir. Sızıntının tam yerini tespit eden cihazlar, onarım konusunda kesin sonuç verici adımların atılmasının yolunu açmaktadır. Uzman tesisatçıların görev yaptığı kurumsal firmalar, yakından takip etmekte, meydana gelen su kaçaklarını konutun ya da işyerinin içini kırıp dökmeden tespit edebilmektedir. Hassas şekilde ölçüm yapan taşınabilir cihazlar son derece gelişmiş tekniklerle dinleme yapmakta, bu dinleme sırasında gönderilen ses dalgaları aracılığı ile de teknolojiyi sorunun kaynağını doğru bir şekilde tespit etmektedir. Ses dalgalarının oluşturduğu izleri bilgisayar ortamında değerlendiren eğitimli tesisatçılar, bu sayede sorunun odak noktasını tespit ederek doğru müdahaleyi gerçekleştirirler. Cihazın yaydığı ses dalgalarını insan kulağın duyması mümkün değildir. Bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar aracılığı ile yapılan tespit sırasında uzmanlar güvenli çözümler üretmektedir.

 

 

SU KAÇAĞI TESPİT YÖNTEMLERİ

1.Hava Basınçlı Kaçak Bulma Yöntemi

2.Su Basınçlı Kaçak Bulma yöntemi

3.Kamera ile Görüntüleyerek Bulma Yöntemi

4.Kırarak Bulma yöntemi

5.Boyalı Su kaçak Bulma Yöntemi

6.Termal kamera ile Kaçak Bulma Yöntemi

7.Akustik dinleme cihazıyla bulma Yöntemi

8.Kaçak Tespit Kimyasalı ile Bulma Yöntemi

9.Gaz  Kaçak Tespit Yöntemi

10.Nem Ölçerek Kaçak Bulma Yöntemi 

 

SU KAÇAK TESPİTİNİ NASIL YAPIYORUZ


35tesisat, su kaçak tespitini öncelikle su sayaç kontrolüyle başlıyoruz, sayaç kontrol edildikten sonra dedektör le tesisatınız kontrol edilir bu arada hem sıçak su hemde soğuk su kontrol edilmiş olur firmamız kaçak şurda burda demiyoruz gereksiz yere hiç bir fayans duvar kırmıyoruz  elektronik bilgisayarlı cihazlarla noktasal olarak tespit ediyoruz eğer su sızıntısı pvc borularında pis su tesisatında da ise bunuda kanalizasyon kamerasıyla tespit ediyoruz. Bazende kaçak su üst veya yan katlardan evinize su veya rutubet vurmaktadır bunu elektronik bilgisayarlı cihazımızla tespit etmekteyiz. Su kaçağını, deneyimli ekibimizle gereksiz hiçbir yeri kırmadan dökmeden nokta tespiti yapıyoruz. Kamerayla borularınızın içlerini sızdıran bölgeyi noktasal olar buluyoruz bunları sizlere bilgisayar çıktısı olarak sizlere sunabiliyoruz. Firmamıza sigorta şirketlerinden özellikle gelen duvar rutubetleri ilgili şikayetler firmamız deneyimli ustalarla en az maliyetle sorunu çözüyoruz. 35tesisat  su kaçak tespit cihazımız sektörünün enkalitelisi en hızlı bulan cihazdır, elimizdeki cihaz yerin 4m derinlikteki su kaçaklarını bulmaktadır. su arıza servisimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sektöründeki yenilikleri teknolojiyi yakından takip etmektedir.

 Neresi olursa olsun kırmadan etrafı kirletmeden buluyoruz.

 Su sızıntısı eskiden kalma bir borunun çatlağı yada tesisata herhangi sert bir cisimin çarpması sonucu oluşan sızıntılardır.

 Neden sızıntı şimdi başlıyor. Bu boru neden şimdi sızdırmaya başladı ?

 Duvarın içerisindeki boruya kim ne yaptı da borudan su kaçırıyor diyebilirsiniz yada 30 yıldır akmayan tesisat neden şimdi sızdırmaya başladı diyebilirsiniz. Bu sorularınazı tek tek cevaplayalım.

 Demir boru tesisatlarında genelde oluşan sorun demir borunun çürümesi sonucu oluşan su sızıntılarıdır.

 Plastik boru tesisatlarında genelde su sızıntısı ya kaynağın iyi yapılamaması yada basıncın fazla gelmesiyle oluşan patlamalar yada sıcak su boru hatlarında genleşme sonucu oluşan su sızıntılarıdır.

 Peki atık su gider boruları neden şimdi su sızdırmaya başladı

35tesisat olarak bu sorunuzun cevabı inşaat zamanında tesisatcınız borunuzu sağlam bir şekilde döşer. Tesisatcı boruyu döşedikten sonra borunun üstüne bir kürek darbesi yada taş çarpması borunun üstünü zedeler. Siz tesisatı kullanırsınız zamanla bu sızıntı kendini yeni yeni göstermeye başlar sebebi alt tarafta kireç tabakası oluşup suyun üst taraflara doğru yükleselerek kırık yerden sızmasıdır. Bu konuda tesisat ustanızı suçlayamazsınız. Fabrika hatası bir boruda olabilir.

 Su kaçağı, su sızıntısı, su kaçak tespiti, su kaçağı bulma, kırmadan su kaçağı bulma, kameralı su kaçak tespiti vs bütün su ploblemlerinizde sadece bir telefon uzağınızdayız.

 35tesisat tespit ve su sızıntısı bulma :Kamera ile su kaçağı bulma, dedektörle su kaçağı bulma gibi su ile ilgili arızalarda  kullanılan en etkili yöntemlerin başında bu sistemler yer almaktadır. Konut ve iş yerlerinde meydana gelebilecek her türlü sızıntı ve su kaçağı çok kısa süre ve mahali kırmadan su kaçağını tespit etme yöntemleridir. Firmamızca 35tesisat olarak teknolojinin en son imkanları ve sistemleri kullanılmaktadır.

 35tesisat su kaçağı bulma ekibimiz son teknolojiyi kullanarak profesyonel aletler ile su kaçağı  bulma konusunda kırmadan dökmeden profesyonelce işlerini yaparlar. 

 

Konut ve işyeri hizmetleri


Tecrübeli personelimizin kullandığı Modern teknolojik cihazlar ve güvenilir metodlarımız ile yapılardaki her türlü su tesisatı problemini tespit edip onarıyoruz.

 Uzman personelimizin becerisi ile harmanladığımız modern teknolojik cihazlarımız bize yapılarda gizlenmiş her türlü su kaçağı ve suyla alakalı problemi tespit etme imkanı veriyor. Metodlarımız ile hem tonlarca suyun tasarruf edilmesini sağlamakta hemde gayrimenkul sahiplerini parayı boş yere harcamaktan korumaktayız.

 Sorunuzmu var? Bizi arayın.

  Su Kaçağı Tespiti

 İş merkezlerinin ve diğer ticari alanların yönetimi ve bakımı ciddiyetle ele alınması gereken bir iştir. Yöneticilerin bu konudaki çabalarını biliyoruz.Su tesisatlarından kaynaklanan problemler yapılarda onbinlerce lira masrafa ve kalıcı hasarlara sebep olabilir.Çözümü içinde uzmanlaşmış,profesyonel ekibe ihtiyaç vardır.

 Su kaçaklarının ve su tesisatından kaynaklanan diğer sorunların genelde eski yapılarda ortaya çıktığı doğruysada yeni yapılardada su kaçakları ve su tesisatı problemleri vardır. 

Düşük kaliteli işçilik , uygun olmayan malzeme kullanımı, Kanalizasyon sistemi koşulları, şiddetli iklim şartları ve bazen zelzele gibi yer hareketleri beklenmedik boru deformasyonları ve su kaçaklarına sebep olabilir. 

Profesyonel yönetimi olan İş merkezi ve çok kullanıcılı tesisat sistemine sahip diğer ticari yapılara periyodik Su tesisatı ve Atık su Pis su sistemi bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Teknik sorunlarınıza Teknolojik çözümler sunuyoruz.

  Modern Teknolojik cihazlar

 35tesisat olarak doğru cihazlar ile su kaçakları ve su tesisatındaki her türlü sorunun yapılara verdiği zarar durdurulabilir. Sahip olduğumuz özel ve yüksek teknoloji en zor problemleri en doğru şekilde tespit etmemizi sağlamaktadır. .

 Tecrübe ve uzmanlık

 Uzmanlarımız için  yetenekli ve iyi eğitimli olmak eşit oranda önemlidir. Hiçbir teknoloji ve cihaz operatöründen bağımsız olarak su kaçağını bulamaz, kaçak bulma  süreci teknoloji, eğitim ve uzmanlığın kombinasyonudur.

 Bu sahada çalışacak Teknisyenler iyi ve detaylı bir eğitim almalıdır. Gayrimenkul sahipleri profesyonel anlayışa sahip kurumsal, su kaçağı ve su tesisatı problemleri  tespit ve onarım şirketimizden hizmet alarak, binlerce liralık gereksiz tadilat masrafına sebep olabilen, beceriksizce yapılmış onarım çalışmalarından kendilerini koruyabilir.

Su kaçağını ararken, beton veya tuğla duvarda, fayans veya parke yer döşemesinin altında her nerede olursa olsun tespit işlemi kır ve ara metoduyla yapılmaz.

 Sıkıntı yaşamak istemiyorsanız Su Kaçağı servisini arayın. Uzmanlarımız tadilata gerek kalmayacak şekilde kırmadan su kaçağını tespit edip onarsın.

  Kalorifer sistemi temizlik

 Her türlü yapıda, kaloriferli ısıtma sistemlerinde oluşan problemlerin tespit, onarımı  ve temizliği için teknolojik   çalışmaları uzman kadromuzla vermekte ve müşterilerimizin sorunlarını gidermekteyiz.. Yapacağımız profesyonel çalışma sonrası kalorifer sisteminiz çok daha verimli çalışacak ve daha az harcamayla daha iyi ısıtma sistemine sahip olacaksınız.

 kameralı su kaçağı bulma konusunda ege ve akdeniz bölgesi genelinde hizmetlerimiz mevcuttur. Su kaçağı ve teknolojik cihazlarımızla probleminizi en az maliyet ve zamanda çözüp problemleri ortadan kaldırmaktayız.

Kameralı  su kaçağı bulma sizlere getireceği avantajları sıralarsak birincisi kırma ve ezbere tahmini seçenekleri çürütmek olabilir çıkabilir gibi terimleri yok etme, zaman ve maliyeti en aza düşürmek ve en önemlisi kafanızdaki sıkıntı ve sitresi en aza düşürmektir. Olasılıkları bırakın kesin çözüm merkezi 35tesisatı arayın.  

 Su kaçağı sebepleri

Su kaçağının nedenleri hakkında konuşacak olursak genellikle çok eski binalarda önceden kullnılan kalvaniz borunun çürümesi,kullnılan malzemenin kalitesiz ve çok dayanıksız olması, ve üçüncü olarakda tesisatı yapan ustanın işi tam anlamı ile bilmemesi olarak sıralayabiliriz. Tesisatçınızı seçerken fiyata değil işçiliğe önem verirseniz sizin için daha sorunsuz bir tesisat ortaya çıkmış olur. Su kaçaklarında sıkça görülen kaynak hatası tesisat ölçülerinde yanlış yer  atık su borularında pimaşlarda meyil yani eğimin yönünün ters olması ve boru içinde kalan suyun conta ve birleşme noktasından sızıntı yapmaya sebebiyet vermektedi Şirketimiz su kaçağı tespiti konusunda kesin çözümler üreterek; evinizde veya işyerinizdeki su kaçağı sorununuz, artık çok kolay.

 Termal kamera kullanım alanları ?

 Yapı kaplamalarında, su kaçak yada yogunlaşma ile oluşan rutubet ciddi sorunlara yol açabilir. Örneğin izolasyondaki rutubet, izolasyon kabiliyetini azaltarak, ısıtma veya soğutma kayıplarına, boşa enerji tüketimine yol açar. Rutubet aynı zamanda yapısal bozukluğa neden olup, küflenmeyide hızlandırır, bunun yanında, çatıda oluşan kaçak akıntılar, bina içinin zarar veya hasar görmesinede neden olur.

 

 

izmir su kaçığı, kaçak bulma izmir, su kaçağı bulma izmir, su kaçağı bulma aliağa, su kaçağı bulma balçova, su kaçağı bulma bayındır, su kaçağı bulma bayraklı, su kaçağı bulma bergama, su kaçağı bulma beydağ, su kaçağı bulma bornova, su kaçağı bulma buca, su kaçağı bulma çeşme, su kaçağı bulma çiğli, su kaçağı bulma dikili, su kaçağı bulma foça, su kaçağı bulma gaziemir, su kaçağı bulma güzelbahçe, su kaçağı bulma karabağlar, su kaçağı bulma karaburun, su kaçağı bulma karşıyaka, su kaçağı bulma kemalpaşa, su kaçağı bulma kınık, su kaçağı bulma kiraz, su kaçağı bulma konak, su kaçağı bulma menderes, su kaçağı bulma menemen, su kaçağı bulma narlıdere, su kaçağı bulma ödemiş, su kaçağı bulma seferihisar, su kaçağı bulma selçuk, su kaçağı bulma tire, su kaçağı bulma torbalı, su kaçağı bulma urla, su kaçağı, izmir kaçak tespiti, kaçak bulma izmir!

 

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.