0 532 601 45 94
info@35tesisat.com
13 Mayıs 2017
KANAL AÇMA 7/24 İZMİR SERVİS

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma sorunlarında profesyonel olan 35Tesisat kullanmış olduğu robot sistem cihazları kullanarak her türlü tıkanıklığın üstesinden gelmektedir. Tıkanıklık sorunları robot cihazlar kullanarak cihaz ucuna takılan çelik yay ile tıkalı alana kadar erişim yapılıp, tıkanıklığa sebep olan maddenin temizliği yapılarak tıkalı kanal gideri açılır.

35Tesisat olarak tıkanıklık sorunlarında siz değerli müşterilerimize günün her saati kusursuz hizmet sağlamaktayız. Tıkanıklığın oluştuğu alanlar genellikle yaşamımızı sürdürdüğümüz yerlerde oluşmaktadır. Evlerimiz, iş yerlerimiz, gündelik faaliyetler içerisinde olduğumuz mekanlardır aslında. Tıkanıklık sorunu oluştu peki bu durumda ne yapmanız gerekiyor?

Müşterimiz bilinçsiz yöntemler deneyerek tıkanıklığı açma çabası içerisine girmektedir. Kendilerince bir takım teknik kullanarak tıkanıklık sorununu çalışma yapılacak alan içerisinde kırıp dökme faaliyetleri ile çözüme ulaşmaya hedeflerler. Ama aslında bu yöntemler sizin için en zahmetli ve pahalı yöntemler olacağı için bizce doğru ekipmanları kullanarak alt yapı temizliğini yapabilmek mümkündür. Günümüz koşullarında tıkanıklık sorunlarında en cüzi fiyatlar ile tıkanıklıklar açılabilmektedir. 30 Dakika en geç 1 saati bulan bir çalışma ile kısa sürede tıkanıklık problemi çözüme ulaştırılır.

35Tesisat Nasıl Bir Yöntem Uyguluyor?

Tıkanıklık açma cihazlarımız ile tıkalı olan bölgeye gelip ilk olarak kamera sistemlerimizle sorunun yerini tespit ediyoruz. Daha sonra hiç vakit kaybetmeden robot cihazlar ile tıkanıklığı giderme çalışıyoruz. Bu işlem kırmadan, hiçbir yere zarar vermeden yapılmaktadır. Sizlere ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan, olası kayıpları önceden düşünerek profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Alt yapı, kanalizasyon ve tıkanıklık açma hizmetlerinde muhakkak uzman firmaları seçmek ve firmaların son sistem cihazları kullandığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Yapmış olduğumuz araştırmalara göre birçok firma eski yöntemleri uygulayarak müşterileri mağdur edici boyutta bir takım çalışmalar yapmaktadır. Bunların hiçbirini yaşamamanız için kaliteli kanal temizleme ve tıkanıklık açma firmalarıyla çalışmanız gerekir.

Bu tür kanal temizleme ve tıkanıklık açma hizmetlerinde bilinçsiz kişiler değil, gerçek olarak alt yapı, inşaat firmalarıyla temizlik hizmeti almanız gerekmektedir. Her işin bir ustası olduğundan sokak arası tesisatçılar ile hizmet aldığınızda işin teknik boyutunu bilmeyen ve maliyeti fazla olan hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firmamız gerek lavabo tıkanıklığı açma olsun, gerek mutfak tıkanıklığı açma olsun, gerekse banyo tıkanıklığı açma olsun her türlü alt yapı alanında profesyonel ekipmanlarıyla çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

İZMİR ve EGE BÖLGESİ’nde tıkanıklık açma sorunlarında sizlere her zaman çözüm ortağı olan 35Tesisat kanal temizliğinin her alanı içerisinde çalışma faaliyetlerini sergilemektedir!

 

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.