0 532 601 45 94
info@35tesisat.com
20 Mayıs 2017
MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA TORBALI

MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA

Büyük mutfaklarda özellikle restaurant, oteller, evler vb. işletme mekanları içerisinde mutfak giderlerinde zaman içerisinde mutfak tıkanıklığı oluşabilir. Mutfak gideri hattının açılması için özel cihazların yardımından faydalanıp mutfak tıkanıklıklarının açılması konusunda profesyonel hizmetler sağlıyoruz. Mutfak gideri neden tıkanır? Soruna yanıt olarak şunları dile getirebiliriz. Mutfak giderine süzgeç içinden geçen gıda katkı maddeleri zaman içinde tortu oluşturarak tıkamaktadır. Mutfak gideri tıkandığı zaman ilk olarak yapmamız gereken gider açıcı kimyasal ürünleri kullanmamız gerekir. Eğer bir fayda göremiyor isek kanal temizleme firmalarına başvurulmalıdır. Sokak arası kurulan tesisat firmaları bazı konularda size yardımcı olamayabilir. Ama kanal temizleme firmalarına tıkanıklık sorunlarınızda başvurduğunuzda görüntülü teknolojik cihazların kullanımı ile tıkanıklık sorunlarına kesin net çözümler getirilir.35TESİSAT olarak biz sizler için bu sorunları 7/24 hizmet anlayışı ile çalışarak müşterilerimizi günün hiçbir vaktinde madur bırakmamaktayız.

Mutfak tıkanıklığı açma muhakkak görüntülü gider açma cihazları yardımı ile yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde işinde uzman olmayan kişilere tıkanıklık açma hizmeti verildiğinde mutfak alt yapılarında yenilik, kırma ve zarar verilme gibi işlemlerin yapılabileceğini unutmayınız.

Görüntülü mutfak tıkanıklık açma hizmeti alarak en az maliyet ile en kısa süre içinde sorununuzun çözümüne ulaşılacaktır. Kullandığımız özel ekipman ve profesyonel elemanlarımız ile tıkanıklık sorunlarınıza en hesaplı fiyatlar ile çözüm üretiyoruz.

Mutfak gideri açma hususunda bir bilinen diğer yanlış ise pompa kullanılarak gider açılmasıdır. Pompanın kullanılması giderlerin açılmasında hiçbir etkisi olmayacaktır. Her ne kadar işe yaradığı sanılsa da aksine günden güne daha fazla zarar verilerek gider hattı içinde biriken tıkanıklığı daha derinlere götürerek ciddi zararlar verebilmektedir. Mutfak gideri açma tecrübe gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu hususta çalışacağınız kişiler profesyonel alt yapı kanal temizleme firmaları olmalıdır!

 

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.