0 532 601 45 94
info@35tesisat.com
TUVALET AÇMA
21 Haziran 2017
TUVALET GİDERİ AÇMA  İzmir konak  mersinli

Tuvaletim Tıkandı Ne Yapacağım?
Konutunuzun ya da ofisinizin tuvaletlerinde tıkanmalar meydana geldi ise ve bu tıkanmalar neticesinde pis sular dışarıya taşmaya başladı ise, tuvalet tıkanıklığı açma konusunda profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Sizin tarafınızdan tuvalet giderlerine uzun sopalar ya da demir parçaları sokulması, sorunun daha büyük seviyelere ulaşmasına neden olabilecektir. Bu sebepten ötürü, müdahale etmeden önce iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz.
Tıkalı Tuvaletin Açılması
Yerleşim alanlarının en büyük sorunlarından olan tuvalet tıkanıklığı, 35tesisat’ın profesyonel çalışmaları ve teknolojik yardımcı aletleri ile hasarsız ve hızlı bir şekilde giderilmektedir. Firmamızın deneyimli personelinin elinde bulunan kanal açma robotu olarak bilinen cihaz sayesinde, tıkalı tuvaletleriniz hiçbir hasar ile karşılaşmadan açılacaktır. Robotun kol olarak ifade edilen parçaları pis su giderine gönderilerek tıkanıklığa neden olan malzeme parçalanacak ve tıkanıklık anında giderilecektir. Piyasada faaliyet gösteren ve tuvalet gideri açma konusunda iddialı olduklarını söyleyen rakiplerimizin aksine, olası arızaları daha büyük problemlere dönüştürmeden çözüm üretmekteyiz. Sunduğumuz tüm hizmetler, çağın gerektirdiği araçların eşliğinde ve firma personelimizin tecrübeleri dahilinde yerine getirilen profesyonel hizmetler sınıfına girmektedir. Yaptığımız her işlem, çözüm odaklı olmak ile birlikte, ihtiyaç sahiplerini memnun eden nitelikte, kaliteli hizmet anlayışı ışığında yerine getirilmektedir.
Tıkalı Tuvaletin Açılması
35Tesisat’ın yerine getirdiği tuvalet açma hizmetleri, konut ya da iş yerinize geldiğimiz andan itibaren en fazla bir ile iki saat aralığında kesin çözüme ulaştırılmaktadır.

Yorum
kmk® | web tasarım programları ile hazırlanmıştır.